Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Маловулизька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 05379323) був реорганізований і увійшов до складу Шпиківської громади

Проекти рішень сесії сільської ради

Маловулизька сільська рада

Тиврівського  району

Вінницької   області

Р  І  Ш  Е  Н  Н Я

2014 року

24 сесія  6 скликання

с. Мала Вулига

Про програму забезпечення ефек-

тивної діяльності виконавчого ко-

мітету Маловулизької сільської ради

щодо виконання власних і делего-

ваних повноважень на 2014 рік.

Розглянувши поданий виконкомом Маловулизької сільської ради проект програми забезпечення ефективної діяльності виконавчого комітету Маловулизької сільської ради щодо виконання власних і делегованих повноважень на 2014 рік, у відповідності до ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  програму забезпечення ефективної діяльності виконавчого комітету Маловулизької сільської ради щодо виконання власних і делегованих повноважень на 2014 рік.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів і бюджету (А.Л.Білостенна).

Сільський  голова                               Лимич А.М

24 сесія 6 скликання

П О Р Я Д О К   Д Е Н  Н И Й

1. Про бюджет  сільської  ради  на  2014 рік.

2. Про  програму  соціально - економічного  та культурного розвитку Маловулизької  територіальної  громади  2014 році

3. Про створення  цільового фонду  на 2014  рік.

4. Про  Програму  підтримки  та розвитку об»єктів  соціальної  сфери  на  2014 рік.

5. Про Програму «Благоустрій» Маловулизької територіальної громади на 2014  рік.

6. Про Програму розвитку дошкільних закладів Маловулизької  територіальної громади у 2014 році.

7. Про програму забезпечення ефективної діяльності виконавчого  комітету  Маловулизької  сільської  ради  щодо  виконання власних і делегованих повноважень на 2014 рік.

8. Про впорядкування  умов оплати праці  працівників  апарату  виконавчої  влади Маловулизької   сільської ради.

9. Про  встановлення ставок  плати за  землю  та орендної плати  за  землю  на 2014 рік.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування